Koronavirüs anne karnındaki bebeğe geçebiliyor

TÜRK Jinekoloji ve Obstetrik Derneği (TJOD) Antalya Şubesi Başkanı Prof. Dr. Selahattin Kumru, koronavirüsün anneden bebeğe geçme ihtimali olduğunu söyledi.

Obezite ameliyatı sağlıklı gebelik şansını artırıyor

Erol AKKIR/ANTALYA, (DHA) - AKDENİZ Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalı, Perinatoloji Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Selahattin Kumru, obezite ameliyatı sonrasında sağlıklı gebelik şansının arttığını açıkladı.

Obezite ameliyatı sağlıklı gebelik şansını artırıyor

AKDENİZ Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalı, Perinatoloji Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Selahattin Kumru, obezite ameliyatı sonrasında sağlıklı gebelik şansının arttığını açıkladı.

Prof.Dr. Kumru: Kadınlarda idrar kaçağı kader değil

Erol AKKIR/ANTALYA, (DHA)- AKDENİZ Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Başkanı Prof

Plasenta Yapışması

Prof. Dr. Selahattin Kumru; Plasenta Yapışması hakkındaki merak edilenleri Kanal D Hayat Sağlıklı Güzel programında anlatıyor.

56 yasinda ikiz bebek dunyaya getirdi

56 yasinda ikiz bebek dunyaya getirdi Show tv - Prof.Dr. Selahattin Kumru

Fatih Portakal Fox TV Ana haberde

Fatih Portakal Fox TV Ana haberde Prof.Dr. Selahattin Kumru'nun anne karnında yaptığı operasyonun haberi.

Corona anne karnındaki bebeğe geçebiliyor

Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği (TJOD) Antalya Şubesi Başkanı Prof. Dr. Selahattin Kumru, corona virüsünün anneden bebeğe geçme ihtimali olduğunu söyledi. Kumru, son araştırmalar hakkında bilgiler verdi ve anne adaylarını uyardı.

Prof. Dr. Selahattin Kumru açıkladı! Koronavirüs anne karnından bebeğe geçebiliyor

Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği (TJOD) Antalya Şubesi Başkanı Prof. Dr. Selahattin Kumru Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkan koronavirüsü salgını ile ilgili merak edilen konuyu açıkladı. Prof. Dr. Selahattin Kumru, koronavirüsün anneden bebeğe geçme ihtimali olduğunu söyledi.

Koronavirüs anne karnındaki bebeğe geçebiliyor

Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği (TJOD) Antalya Şubesi Başkanı Prof. Dr. Selahattin Kumru, koronavirüsün anneden bebeğe geçme ihtimali olduğunu söyledi.

'Çocuk annelerden doğan bebeklerin ölme ihtimali yüzde 7'

Türk Jinekolojik ve Obstetrik Derneği Antalya Şubesi Başkanı, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı ve Perinatoloji Uzmanı Prof.Dr. Selahattin Kumru, çocuk yaşta gebeliğin, 19 yaş altındaki gebelik olduğunu söyledi.

Antalya'da 'Yehova Şahidi' hastaya kan nakilsiz ameliyat yapıldı

Antalya'da, inancı gereği kan alması ve vermesi yasak olan 'Yehova Şahidi' Sema Gülükoğlu'nun miyom ve çikolata kist ameliyatı, kan nakli yapılmadan gerçekleştirildi.

Mucize bebek 1 yaşına girdi

ANTALYA'DA anne karnında 28 haftalıkken tıkanan idrar kanalı, Prof. Dr. Selahattin Kumru'nun idrar torbasından kamerayla girerek lazer operasyonuyla açtığı Muhammet Asaf bebek, 1 yaşına girdi